رد کردن پیوندها

صادرات

صادرات انواع محصولات فولادی شامل انواع ورق های گرم و سرد ، رنگی ، گالوانیزه ، قلع اندود ، انواع میلگرد ، شمش فولادی و نیز انواع مقاطع فولادی از منابع مختلف منجمله تولید کنندگان کشورهای قزاقستان ريال روسیه ، چین ، هند و ….. به صورت مستقیم و یا حسب درخواست مشتری

اسلب فولادی

استفاده از اسلب فولادی در ساختمان‌ها به دلیل وزن سبک، طول عمر بالا، انعطاف‌پذیری و قابلیت بازیافت، محبوبیت بسیاری را در بین مهندسان و سازندگان دارد. این اسلب همچنین قابلیت اتصال به سایر اجزا مانند بتن و سرامیک را داراست، که باعث افزایش استحکام و پایداری سازه‌ها می‌شود.
تامین کنندگان اسلب ما دارای یکی از مجهزترین و مدرن ترین خطوط ریخته گری پیوسته در جهان می باشند.
عرض: ۱,۰۰۰ الی ۲,۰۰۰ میلی متر
ضخامت: ۱۹۵ الی ۲۵۰ میلی متر
انواع گرید محصولات تولیدی: EN10025 , API5L , JIS 3112 , ASTM A36 , A572

شمش فولاد

شمش فولاد، یکی از مهم‌ترین محصولات فولادی است که در صنایع مختلف استفاده می‌شود. انواع شمش فولاد شامل شمش مربعی، شمش مستطیلی و شمش دور است که هر کدام کاربردها و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند.
شمش مربعی با استحکام بالا و قابلیت جوشکاری مناسب، در ساخت قطعات صنعتی و سازه‌های فلزی استفاده می‌شود. شمش مستطیلی با استحکام و انعطاف پذیری بالا، برای ساخت قطعات خودرو، ماشین‌آلات و لوازم خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. و شمش دور به دلیل راحتی در فرآیند تولید و کاربردهای متنوع، در صنایع ساختمانی، ماشین‌سازی و تولید قطعات فلزی به کار می‌رو

کلاف میلگرد

کلاف میلگرد، یکی از اجزای حیاتی در صنعت ساخت و ساز است که برای اتصال و تثبیت میلگردها به کار می‌رود. انواع کلاف میلگرد شامل کلاف معمولی، کلاف پیچی و کلاف پیچی خمیده می‌شوند، هر کدام با استفاده‌ها و خصوصیات منحصر به فردی که در اتصالات سازه‌ها و صنایع مختلف ایفا می‌کنند.
کلاف میلگرد با استحکام بالا و اتصال قوی، به مهندسان و سازندگان امکان می‌دهد تا سازه‌ها و صنایع مختلف را با اطمینان بنا کنند. این تنوع در انواع کلاف میلگرد، به مهندسان امکان می‌دهد تا با توجه به نیازهای خاص هر پروژه، بهترین گزینه را انتخاب کنند و اتصالات محکم و مستحکمی را ایجاد کنند.

بریکت

بریکت در واقع همان آهن اسفنجی (Direct Reduced Iron) است با این تفاوت که در زمان تولید به صورت فشرده در آمده است. بریکت های آهن اسفنجی را می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد. بریکت گرم آهن اسفنجی ، بریکت سرد آهن اسفنجی و بریکت نرمه آهن اسفنجی. از بریکت امروزه به طور وسیع در واحدهای فولاد سازی در سرتاسر دنیا استفاده می شود.
بریکت اصطلاحی است که به آهن اسفنجی فشرده شده گفته می‌شود. از آهن فشرده شده برای تولید فولاد استفاده می‌شود و این فرایند موجب می‌شود که فولاد با کیفیت بالاتری تولید شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت که آهن اسفنجی فشرده یا بریکت جای‌گزین ماده اولیه تولید فولاد شده است و از آن به جای ضایعات آهن در کارخانه‌ها استفاده می‌شود. این محصول در سه نوع سرد، گرم و نرمه تولید می‌شود و ویژگی‌ها و خواص آنها با هم متفاوت است.

گندله

گندله آهن به انگلیسی pellet iron ore نامیده می‌شود و در حقیقت توپ‌های کوچکی از سنگ آهن هستند که در تولید فولاد کاربرد دارند. در گذشته پودرهای حاصل از استخراج سنگ آهن، زائد تلقی می‌شدند و از آن‌ها استفاده نمی‌شد؛ اما با ابداع گندله سازی، از این مواد به کمک تکنولوژی گندله تهیه می‌شود که به عنوان ماده اولیه و خوراک کوره‌های احیای مستقیم و کوره بلند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق گرم

ورق گرم، یکی از اصلی‌ترین نوع ورق‌های فولادی است که با استفاده از فرآیند گرم‌کاری تولید می‌شود. انواع ورق گرم شامل ورق گرم آهنی، ورق گرم استنلس استیل و ورق گرم آلومینیومی می‌شوند، هر کدام با خصوصیات و کاربردهای منحصر به فردی که در صنایع مختلف به کار می‌روند.
ورق گرم آهنی با استحکام بالا و قابلیت اتصال و جوشکاری عالی، در صنایع ساختمانی، خودروسازی و تولید لوازم خانگی استفاده می‌شود. ورق گرم استنلس استیل با مقاومت بالا در برابر خوردگی و حرارت، در صنایع غذایی، پزشکی و خودروسازی کاربرد دارد. ورق گرم آلومینیومی با وزن سبک، مقاومت بالا در برابر خوردگی و هدایت حرارتی عالی، در صنایع هوایی، خودروسازی و بسته بندی استفاده می‌شود.

ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه، یکی از پرکاربردترین نوع ورق‌های فولادی است که با پوشش دادن لایه‌ی روی بر روی ورق معمولی تولید می‌شود. انواع ورق گالوانیزه شامل ورق گالوانیزه ساده، ورق گالوانیزه رنگی و ورق گالوانیزه ضدخوردگی می‌شوند، هر کدام با خصوصیات و کاربردهای منحصر به فردی که در صنایع مختلف به کار می‌روند. ورق گالوانیزه ساده با پوشش روی بر روی ورق فولادی، از خوردگی و زنگ زدگی محافظت کرده و در صنایع ساختمانی و خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ورق گالوانیزه رنگی با پوشش رنگی دائمی، از جذب آب و هوا و خوردگی جلوگیری می‌کند و برای استفاده در بناها و بسته‌بندی‌های مختلف مناسب است. ورق گالوانیزه ضدخوردگی با پوشش منیزیوم، در محیط‌های خاصی که با خوردگی مواجه هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پلیت فولادی

پلیت فولادی، یکی از محصولات اساسی صنعت فلزات است که در بسیاری از صنایع و ساختمان‌ها استفاده می‌شود. انواع پلیت فولادی شامل پلیت فولادی نرم، پلیت فولادی سخت و پلیت فولادی ضدسایش می‌شوند، هر کدام با خصوصیات و کاربردهای منحصر به فردی که در صنایع مختلف به کار می‌روند.
پلیت فولادی نرم با انعطاف پذیری و قابلیت تنظیم ضخامت، در صنایع ساختمانی، خودروسازی و تولید لوازم خانگی استفاده می‌شود. پلیت فولادی سخت با استحکام بالا و مقاومت در برابر فشار و ضربه، در صنایع ساختمانی، ماشین‌سازی و لوازم ورزشی کاربرد دارد. پلیت فولادی ضدسایش با پوششی مناسب، در صنایع دریایی، نفت و گاز و صنایع شیمیایی استفاده می‌شود.